Już prawie 20 lat  z powodzeniem działamy na terenie Wągrowca i okolic świadcząc usługi z zakresu elektryki i elektroniki samochodowej. 

Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku  w niewielkim pomieszczeniu przy ul. Sienkiewicza 8 A w Wągrowcu, gdzie do dnia dzisiejszego mieści się siedziba firmy. Stale rosnąca liczba klientów i wymagań rynku zaowocowała  planowanym rozwojem  działalności i zainwestowaniem w profesjonalny sprzęt diagnostyczny, wyposażenie  warsztatu i zatrudnieniem wykwalifikowanych pracowników.

Aktualnie dysponujemy  profesjonalnym  pomieszczeniem  umożliwiającym wykonywanie prac  na  kilku stanowiskach  roboczych.

 

Świadczymy  usługi rzetelnie i na najwyższym poziomie.  Dokładamy wszelkich starań by profesjonalna  jakość  naszych usług za  rozsądną cenę  skutkowała  pełnym zadowoleniem klienta. Konsekwentnie budujemy nasz wizerunek  dlatego też  w 2014 roku po przeprowadzeniu wnikliwej weryfikacji usług  naszej firmy przez zewnętrzy podmiot  otrzymaliśmy certyfikat „Firmy Godnej Zaufania”.

Zobacz certyfikat "Firma Godna Zaufania"

 

Jesteśmy świadomi wymagań współczesnego rynku dlatego aktywnie  uczestniczymy  w  projekcie zainicjowanym przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą  „Marketing  internetowy nową siłą rzemiosła”, którego celem jest  promocja i budowa silnych marek firm rzemieślniczych z Wielkopolski świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Zobacz wizytówkę firmy